KRZYSZTOF MATUŁAWEB DEVELOPER
błąd składni w Wordpressie

Jak naprawić błąd składni w Wordpressie

Brak komentarzy Opublikował Krzysztof poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r.

Czy otrzymujesz błąd składni na WordPressie? Jeśli nie wiesz, dlaczego otrzymujesz ten komunikat, oto proste wyjaśnienie:

Otrzymujesz komunikat o błędzie składni, ponieważ dokonałeś pewnych zmian kodu na swojej stronie w WordPressie. Albo kopiując fragmenty kodu dostępne online, lub po prostu aktualizując kod z niewłaściwą składnią w plikach WordPress. Jeśli ostatnio nie wprowadziłeś żadnych zmian, być może ktoś, kto ma dostęp do panelu administracyjnego Twojej witryny, dokonał zmian. Lub może się zdarzyć czasami z aktualizacją / instalacją mało popularnych wtyczek innych firm.

Najczęstszym miejscem, w którym dostaniesz błąd, jest plik functions.php. Dodałeś fragment kodu, kopiując go z niektórych źródeł. Większość ludzi zrobi to z edytora motywów WordPress, gdy tylko trafisz na aktualizację. Twoja witryna wyświetli komunikat o błędzie składni, nie wpadaj w panikę, możesz rozwiązać ten problem w ciągu kilku minut, jeśli zidentyfikujesz dodany fragment kodu. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest otwarcie tego pliku (zwykle pliku functions.php) i naprawienie problemu, aby naprawić ten problem, powinieneś mieć trochę wiedzy o PHP lub powinieneś usunąć cały fragment kodu / wtyczkę.

Nie mogę uzyskać dostępu do panelu administracyjnego w WordPressie?

Nie będziesz mógł uzyskać dostępu do panelu administracujnego w WordPress z powodu błędu. Aby rozwiązać ten problem, musisz mieć dostęp FTP lub cPanel. Jeśli nie masz dostępu do FTP lub cPanel, zapytaj programistę lub dostawcę usług hostingowych. Powinny dostarczyć ci poprawne dane logowania.

Jak naprawić błąd składniowy w WordPress?

Z cPanel lub z programu FTP otwórz plik, w którym widzisz błąd. Mam na myśli przeglądarkę internetową, możesz zobaczyć błąd i pełną jego ścieżkę. Otwórz ten plik, a następnie przejdź do numeru wiersza, w którym występuje błąd. Sprawdź najczęściej występujący błąd PHP, taki jak:  

  1. Używanie nawiasów otwierających i zamykających dla instrukcji. 

Sprawdź powyższy błąd, jeśli możesz usuń cały kod, i zapisz plik, jeżeli jesteś na cPanel. Zapisz i prześlij plik, do klienta FTP. To powinno rozwiązać twój problem. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie rozwiązać problemu, zwróć się o pomoc do eksperta.

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat tego wpisu.

Ostatnio dodane komentarze

Jeszcze nie dodano komentarzy do tego wpisu.

  • WordPress 5.2 Już od wtorku!

    Release candidate oznacza, że ​​nowa wersja jest gotowa do wydania. WordPress 5.2 ma zostać wydany we wtorek, 7......

    brand WordPress, Wordpress, wordpress 5.2